Ředitel oblasti - Královéhradecký kraj

NÁPLŇ PRÁCE:

• řízení a rozvoj týmu finančních konzultantů a generálních reprezentantů
• vedení náborových aktivit, motivace a rozvoj týmu
• kontrola plnění obchodního plánu
• vyhodnocování práce obchodníků
• prezentace společnosti ve svěřeném regionu
• doprovodná administrativní činnost

NABÍZÍME:

• fixní podpora po celou dobu spolupráce
• motivační bonusový program (roční/kvartální bonus, paušál, příspěvek na kancelář, příspěvek na reklamní předměty, ...)
• manažerská a produktová školení
• kariérní růst
• osobní přístup a seberealizace
• vliv na procesy a prostředí v daném regionu
• široké portfolio kvalitních produktů jedné z nejvýznamnější pojišťovny v ČR
• marketingová podpora

POŽADUJEME:

• praxe na manažerské pozici
• praxe v pojišťovnictví, případně v prodeji finančních produktů výhodou
• praktické zkušenosti s vedením a rozvojem týmu pracovníků
• středoškolské/vysokoškolské vzdělání
• silná orientace na výsledek
• výborné komunikační a prezentační dovednosti
• reprezentativní vystupování
• schopnost sebemotivace, flexibilita, pozitivní přístup
• znalost práce na PC (zejména aplikace řady MS-Office)

Typ pracovního vztahu - Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu  - Práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru - Na dobu neurčitou

Benefity - Bonusy/prémie, provize z prodeje, manažerský motivační program, sleva na firemní výrobky/služby, flexibilní začátek/konec pracovní doby

Požadované vzdělání - Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou