Poskytujeme jen takové služby,
které bychom nabídli
ve své rodině.

ČPP Servis nabízí fyzickým osobám i firmám kvalitní pojištění a finanční poradenství v řadě oblastí. Našim klientům poskytujeme nadstandardní úroveň servisu s cílem zajistit jim pohodlí, finanční stabilitu a co nejlepší kvalitu života.

Toho bychom nebyli schopni bez našich obchodních partnerů, kterým k tomu vytváříme pevné a kvalitní zázemí. 
Prostě servis.

Slovo člena
Sboru jednatelů

ČPP Servis je dceřinou společností České podnikatelské pojišťovny, Vienna Insurance Group. Na pojistném trhu v ČR působíme 16 let a momentálně spravuje více jak 170 tisíc klientských smluv.
Při poskytování služeb a produktů se orientujeme na klienta a jeho skutečné potřeby a požadavky
v oblasti pojištění, financí a investic.

Směrem k našim obchodním partnerům je naší prioritou dlouhodobá spolupráce, kterou stavíme na vzájemné důvěře a respektu.

Víme, že klíčem k vaší spokojenosti je kvalitní a spolehlivý poradce. Naši obchodní zástupci rozumí vašim potřebám a umí vám vyjít vstříc individuálním přístupem a detailní znalostí produktu. 
Na naše poradce jsme právem hrdí a budeme rádi, když osobně poznáte kvalitu jejich servisu. Díky síti více než 750 obchodních partnerů jsme vám k dispozici v každém regionu v České republice. Proto jsme vám blíž, známe vaše potřeby a vytváříme si s klienty dlouhodobé vztahy založené na vzájemné důvěře, pochopení a detailní znalosti vašich přání.

Zakládáme si na jednoduchosti a transparentnosti. Umíme vám vše detailně vysvětlit, nic neskrýváme.  Naším cílem je Vaše spokojenost. Prostě servis.
jednatel divider

Statutární orgány

Jednatelé:
Ing. David Krňávek, MBA
předseda Sboru jednatelů
Ing. Petr Brabenec, MBA
člen Sboru jednatelů
Oto Toferner
člen Sboru jednatelů
Roman Kratochvíl
člen Sboru jednatelů
Dozorčí rada:
Ing. František Vlnař
předseda dozorčí rady
Ing. Luděk Marek
člen dozorčí rady
Bc. Marek Woitsch
člen dozorčí rady
Bc. Jan Křehlík
člen dozorčí rady

Základní údaje

Obchodní firma:
ČPP Servis, s.r.o.
Základní kapitál:
300 000,- Kč (Splaceno: 100 %)
Sídlo:
Budějovická 778/3, Praha 4, PSČ 140 00
Kontaktní adresa:
Budějovická 778/3, Praha 4, PSČ 140 00

IČ: 284 35 648
DIČ: CZ699000955
Číslo účtu: 3204682/ 0800

Založení a vznik: společnost byla založena v roce 2008, zápis do Obchodního rejstříku byl proveden 25. července 2008

Spisová značka: C 141311 vedená u Městského soudu v Praze

jednatel divider

Divize ČPP servis

Divize
Poradenství

Základem naší práce je dlouhodobý vztah mezi klientem a finančním poradcem založený na vzájemné důvěře. Jen tak vám můžeme nabídnout produkt, který je pro vás vhodný právě v konkrétní chvíli a právě pro požadované přání či životní situaci.

Naši finanční partneři rozumí vašim potřebám a umí vám vyjít vstříc individuálním přístupem a detailní znalostí produktu. Na naše poradce jsme právem hrdí a budeme rádi, když osobně poznáte kvalitu jejich servisu.

Divize
Auta

Divize Auta je univerzální divize zaměřená na dlouhodobou spolupráci s našimi obchodními partnery (role VZ/DPZ). Společným cílem s naším obchodním partnerem je spokojený klient, kterému je poskytnut nadstandardní servis, kvalitní produkt a potřebná péče. Součástí naší široké sítě obchodních partnerů jsou obchodníci, pojišťovací kanceláře, prodejci nových i ojetých vozidel, autoservisy, dovozci vozidel, STK kanceláře a další. 

Pokud uvažujete o možném rozšíření vašich stávajících služeb o kvalitní produkty z našeho portfolia, ať se jedná o pojistné produkty (životní i neživotní pojištění) či nepojistné produkty (úvěry, hypotéky, investice atd.), rádi vám poskytneme další informace i veškerou podporu. Nabízíme Vám motivační provizní odměny spolu s nadstandardním servisem a péčí. Přidejte se k nám a rozjeďte svůj obchod naplno! Naši regionální manažeři s Vámi proberou vše potřebné.

Chci se stát obchodním partnerem (VZ/DPZ)
right-arrow-red

Divize
Alternativní distribuce

Preferujeme osobní kontakt, ale dnešní doba si žádá nabídku dalších alternativních cest, jak naše kvalitní produkty neživotního pojištění dostat tam, kde poslouží našim klientům. Rychle, efektivně a pro klienta pohodlně prostřednictvím telefonu nebo online. Nejde o alternativu k obchodníkům, ale dynamickou, moderní možnost sjednat si naše produkty z pohodlí domova.

Kompetentní a odborně zdatný tým poradců pomůže nalézt optimální řešení pro každého klienta včetně sjednání smlouvy, často za pár minut, aniž by to bylo na úkor kvality našeho servisu. Základním předpokladem je pochopitelně spolehlivé technické zabezpečení, kterému věnujeme stejnou pozornost jako průběžnému školení celého týmu.
Chci pojistit
right-arrow-red

Máte zájem o poradenství?

Najděte si nejbližší pobočku či kancelář ve Vašem regionu.
Nejsme zatím ve Vašem městě? Nevadí, rádi za Vámi přijedeme. Prostě nás kontaktujte.
      Vybudujte s námi úspěšnou kariéru finančního poradce.
      Volné pozice