Kariéra v poradenství

Staňte se součástí
respektované
sítě poradců

Kvalitní a spolehlivý poradce je klíčem ke spokojenosti klienta. Rozumí jeho potřebám i produktu a dokáže vyjít vstříc individuálním přístupem. Na naše poradce jsme právem hrdí a budeme rádi, když se stanete jedním z nich.

Kontaktujte mě a společně probereme možnosti spolupráce.
Petr Pokorný, ředitel divize Poradenství

Aktuálně obsazujeme tyto pozice napříč regiony:
ing. Petr Pokorný
ředitel Divize Poradenství

E  petr.pokorny1@cpp.cz
T  736 509 708
jednatel divider

Proč pracovat pro ČPP Servis

Můžete rychle růst a splnit si své kariérní sny
Zázemí silné finanční skupiny vám umožňuje průběžné kvalitní vzdělávání a rozšiřování znalostí. Získáte veškerou podporu pro svůj profesní růst i rozvoj svého týmu. Právě servis a podpora partnerů je základem naší oboustranně přínosné spolupráce.
Zasloužený profit
Máme nadstandardní a detailně propracovaný motivační systém i transparentní způsob odměňování, který je férový jak k vám, tak ke klientům. Díky naší spolupráci nejen s mateřskou společností, ale i s řadou dalších renomovaných finančních institucí, se vám rozšiřují možnosti atraktivního výdělku.
Férové partnerství
Jsme si vědomi, že bez kvalitní sítě poradců je servis jen prázdné slovo. Spokojený obchodní partner rovná se spokojený klient. Spokojený klient je naším společným cílem. Proto máme zájem vytvořit Vám podmínky nad rámec běžného obchodního vztahu.
Perspektivní obor
Poradenství v pojišťovnictví a financích je dlouhodobě stabilním a perspektivním oborem. Rozviňte své schopnosti a dovednosti právě s námi a úspěšně podnikejte kdekoli v ČR. Díky úzké spolupráci s Českou podnikatelskou pojišťovnou budete mít nespočet možností, jak oslovit potenciální klienty.
Libor Wendl
Oblastní manažer
Cítím společenskou zodpovědnost a chci přispět k větší finanční nezávislosti českých rodin. 
Proto již řadu let zajišťuji komplexní poradenský servis pro klienty pod značkou ČPP Servis a rozvíjím týmy poradců k naplnění tohoto cíle.
Martina Rutrlová
generální reprezentant specialista
Dlouhodobý vztah s klientem založený na vzájemné důvěře je pro mě důležitější než rychlý jednorázový profit. Pro zajištění kvalitního servisu pro klienty využívám silné podpory, stabilního zázemí a možnosti vzdělávání, kterou mi ČPP Servis nabízí.
Terezie Danko
Oblastní manažer
Jak vypadá náš ideální budoucí kolega či kolegyně? Má proklientský přístup a zájem neustále se učit nové věci. Nemusí mít detailní znalost produktu, vše ho či ji naučíme. Prostě servis.
Volná místa
right-arrow-red

Spojte se s námi

Rádi se s Vámi seznámíme.
Zanechte nám Váš kontakt a my se Vám ozveme zpět a vše probereme po telefonu či osobně.
Kontaktní formulář

Máte zájem nabízet komplexní poradenství?

Jste z města či obce, kde ještě nejsme? 
Ideální, pojďme společně přidat další místo naší působnosti na této mapě.

Týmy však rozšiřujeme i tam, kde již jsme. 
Prostě nás kontaktujte a domluvíme se.
      Vybudujte s námi úspěšnou kariéru finančního poradce.
      Volné pozice