Stavebnicové řešení našeho pojištění majetku nám umožní „poskládat“ pojistný produkt přesně podle Vašich potřeb ať máte malý byteček nebo vlastníte činžák. Pojistíme Vašeho psa i Vaši odpovědnost za jeho případné škody. Pro naše pojištění nemusíte nikam chodit, sjednat ho můžete klidně z domova po telefonu.
 • Pojištění majetku a odpovědnosti
  DOMEX+

  Pojištění majetku přináší řadu možností, jak váš majetek co nejlépe zajistit proti následkům nahodilých událostí. Zahrnuje pojistná rizika, která potenciálně ohrožují váš movitý i nemovitý majetek. Pojištění odpovědnosti za škodu pak chrání přímo vás před újmou, kterou můžete způsobit třetí osobě. 

  Více informací
 • Pojištění bytových domů
  BYTEX

  Výhodně pojistíme Vaše bytové domy ať jste fyzická osoba nebo společenství vlastníků jednotek, včetně jejich součástí a příslušenství. Na jedné smlouvě máte navíc možnost uzavřít nezbytné pojištění odpovědnosti vlastníka nebo členů orgánu SVJ. 

  Více informací
 • Pojištění psů
  HAFAN

   

  S pojištěním  Hafan Vám uhradíme  náklady spojené s léčením Vašeho pejska včetně nákladů na nutnou hospitalizaci. 

  Více informací

S našimi produkty řady DOMEX a BYTEX  neplatíte za pojistná nebezpečí, která Vás neohrožují. K vybraným produktům navíc získáváte asistenční službu, která je pro Vás k dispozici 24 hodin denně. Pojištění HAFAN vyřeší případné náklady s platbami u veterináře a pojištění odpovědnosti je tady proto, aby Vámi zaviněné škody a újmy za Vás řešila pojišťovna.

Pokud potřebujete více informací, právě zde můžete na sebe zanechat kontakt, ozveme se vám zpět:
Nebo nám zavolejte sami: