Stavebnicové řešení našeho pojištění majetku nám umožní „poskládat“ pojistný produkt přesně podle Vašich potřeb ať máte malý byteček nebo vlastníte činžák. Pojistíme Vašeho psa i Vaši odpovědnost za jeho případné škody. Pro naše pojištění nemusíte nikam chodit, sjednat ho můžete klidně z domova po telefonu.
 • Pojištění bytových domů
  BYTEX

  Výhodně pojistíme Vaše bytové domy ať jste fyzická osoba nebo společenství vlastníků jednotek, včetně jejich součástí a příslušenství. Na jedné smlouvě máte navíc možnost uzavřít nezbytné pojištění odpovědnosti vlastníka nebo členů orgánu SVJ.

  Více informací
 • Pojištění staveb a domácností
  DOMEX

  Pojistíme Váš domov, všechny jeho součásti a příslušenství, vč. případného spoluvlastnického podílu. Umíme pojistit stavby, vč. jejich stavebních součástí a příslušenství, rekreační domácnosti včetně staveb. 

  Více informací
 • Pojištění
  ODPOVĚDNOSTI

  Pojištění odpovědnosti pro případ Vámi způsobené škody. Jedná se o takové nepovinné ručení pro Vaše osobní či pracovní aktivity, při kterých se něco nepovede. A sjednáme ho pro Vás i pro Vaše blízké.  

  Více informací
 • Pojištění
  HAFAN

  S pojištěním  Hafan Vám uhradíme  náklady spojené s léčením Vašeho pejska včetně nákladů na nutnou hospitalizaci. 

  Více informací

S našimi produkty řady DOMEX a BYTEX  neplatíte za pojistná nebezpečí, která Vás neohrožují. K vybraným produktům navíc získáváte asistenční službu, která je pro Vás k dispozici 24 hodin denně. Pojištění HAFAN vyřeší případné náklady s platbami u veterináře a pojištění odpovědnosti je tady proto, aby Vámi zaviněné škody a újmy za Vás řešila pojišťovna.

Pokud potřebujete více informací, právě zde můžete na sebe zanechat kontakt, ozveme se vám zpět:
Nebo nám zavolejte sami:
Případně využijte našich dalších kanálů