Pojištění vozidla bez kterého se neobejdete je  pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla dle zákona č. 168/1999 Sb., známé  jako povinné ručení. Toto pojištění za Vás  vyřeší případné, Vámi napáchané, škody  (újmy) na cizím zdraví nebo majetku. Jak již z názvu vyplývá, jedná se o pojištění, jehož povinnost sjednat je uložena zákonem Povinné ručení tedy musí uzavřít každý majitel motorového vozidla. Povinné ručení nekryje škody na vlastním vozidle, k tomu složí pojištění havarijní. Umíme Vám nabídnout správné kombinace pojištěných rizik, ze kterých si budete moci vybrat tu nejlepší variantu právě pro Vás.
 • Povinné ručení

  Povinné pojištění újmy a škody způsobené provozem Vašeho vozidla jiným osobám, vozidlům nebo na ostatním majetku.

   

   

   

  Více informací
 • Havarijní pojištění

  Pojištění na škody, které si na svém voze způsobíte sami. Toto pojištění Vás také ochrání proti škodám způsobeným nevyzpytatelnými přírodními živly, vandaly či nenechavými zloději.
   

  Více informací

 

Sjednáním produktu Autopojištění Combi Plus získáte kvalitní a komplexní pojištění vozidel nabízející možnost sjednání povinného ručení a havarijního pojištění.

Kromě těchto pojištění vám nabízíme také širokou škálu doplňkových pojištění, která souvisí s provozem vozidla a přepravou osob i věcí. Díky tomu můžeme zaručit, že pojištění ve výsledku uspokojí všechny vaše potřeby. Nabízíme Vám přehled co umíme našimi doplňkovými produkty vyřešit: 

 

 

 

Pokud potřebujete více informací, právě zde můžete na sebe zanechat kontakt, ozveme se vám zpět:
Nebo nám zavolejte sami:
Případně využijte našich dalších kanálů