Životní pojištění spolu s úrazovým pojištěním slouží k zabezpečení a ochraně jednotlivce či rodiny pro případ nenadálých a nepříznivých životních situací.
 • Investiční životní pojištění

  Investiční životní pojištění přináší zpravidla vyšší zhodnocení finančních prostředků, které ale nemusí být garantováno. Typickým znakem je možnost volby z nabídky několika investičních fondů lišících se předpokládaným zhodnocením finančních prostředků a podstupovanou mírou rizika.

  Více informací
 • Kapitálové životní pojištění

  Smyslem tohoto typu pojištění je především zhodnocení zaplaceného pojistného na dožití. O celkové výši vyplaceného pojistného plnění rozhoduje pojistitelem dosažené a ročně vyhlašované celkové zhodnocení. 

  Více informací
 • Rizikové a úrazové pojištění

  Nabízí pojistnou ochranu pro mnohá rizika, jako jsou například úraz, nemoc, invalidita, či dokonce úmrtí. Do pojištění můžete zahrnout speciální rizika pro pojištěné děti nebo i neživotní rizika, jako jsou zdravotní asistence nebo připojištění odpovědnosti

  Více informací

Máme pro Vás připraven široký a komplexní program investičního životního pojištění, úrazového pojištění i produkt kapitálového životního pojištění, který slouží především k výhodnému zhodnocení vložených finančních prostředků. Naši proškolení poradci z divize Poradenství Vám připraví nabídku přesně na míru Vašim potřebám. 

Pokud potřebujete více informací, právě zde můžete na sebe zanechat kontakt, ozveme se vám zpět:
Nebo nám zavolejte sami:
Případně využijte našich dalších kanálů